کشتی بازار تصویر ماشین اتومبیل الکتریکی

کشتی: بازار تصویر ماشین اتومبیل الکتریکی بازار خودرو

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنید

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از ادامه تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی که در درگیری با سلاح سرد ا

عکس + مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنید

مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنید +عکس

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از ادامه تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی که در درگیری با سلاح سرد اقدام به ارتکاب جنایت کرده بود خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت: ساعت 14:35 مورخه ۱۲ دی ۱۳۹۶ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک نزاع و درگیری در خیابان شهید مصطفی خمینی – ابتدای کوچه سیداسماعیل به کلانتری 113 بازار اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری و اورژانس در محل فرد مصدوم به بیمارستان انتقال یافته ولی بعد از چند ساعت و با وجود انجام کارها درمانی فوت می کند.

عکس + مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنید

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمد، پرونده در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی تصویرهای به دست آمده از دوربین مداربسته داخل مغازه اطلاع پیدا کردند که مقتول (30 ساله) بلافاصله بعد از ورود به داخل مغازه با شاگرد راننده (قاتل متواری) درگیر شده؛ طی آن مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از ادامه تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی که در درگیری با سلاح سرد ا

صاحب مغازه در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: روز درگیری متوفی حدودا 15 تماس تلفنی با مغازه بنده داشت و طی آن با شاگرد مغازه به نام حمید درگیری لفظی پیدا کرده بود؛ زمانی که متوفی داخل مغازه شد، بدون هرگونه صحبتی به سمت حمید رفت و به شدت با هم درگیر شدند. در آن لحظه بلند شدم تا آنها را از هم جدا کنم که چاقویی که دست شاگردم (حمید) بود به دست من خورد و من از ناحیه دست زخمی شدم، به کمک همسایه ها مشغول جدا کردن متوفی از شاگرد مغازه بودم که در حین جدا کردن آنها، چاقویی که دست حمید بود به سینه متوفی برخورد کرد و بعد از چند لحظه او روی زمین افتاد که بلافاصله به اورژانس زنگ زده تا او به بیمارستان انتقال یافته شود.

شاهدان صحنه درگیری نیز در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که با شنیدن صدای داد و فریاد همسایه ها مبنی بر اینکه داخل مغازه آقای… چاقوکشی و درگیری شده است خودشان را به محل درگیری رسانده و متوجه شدند که شاگرد مغازه به نام «حمید.ق» (31 ساله) با چاقو متوفی به نام «ناصر.م» (30 ساله) را از ناحیه قفسه سینه مجروح کرده و از محل متواری شده است است.

کارآگاهان اداره دهم با شناسایی محل سکونت حمید.ق در خیابان 17 شهریور به تحقیقات از همسایگان محل سکونت وی پرداخته و مشخص می شود که حمید به صورت مجردی زندگی می کند؛ لذا در ادامه، با شناسایی دیگر اعضای خانواده حمید، از آنها تحقیقات بعمل آمده و آنها نیز همگی عنوان می کنند که هیچ اطلاعی از حمید ندارند.

عکس + مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنید

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده عنوان داشت: در ادامه پیگیری به پرونده و به جهت دستگیری متهم، هماهنگی های مورد نیاز با شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت انتشار بدون پوشش تصویر متهم تحت تعقیب اداره دهم خاص قتل پلیس انجام شده است است لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم متواری شده است و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055437 در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دهند.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs